Динамо з розгромної перемоги розпочинає весняну частину Прем'єр-ліги

1000
Динамо з розгромної перемоги розпочинає весняну частину Прем єр-ліги
Динамо вдома переграло Металіст

У матчі 15-го туру київське "Динамо" впевнено переграло харківський Металіст.

Подробиці матчу і онлайн: Динамо Київ - Металіст Онлайн трансляція матчу чемпіонату України

Лідер чемпіонату України київське Динамо здобуло перемогу над Металістом в матчі 15-го туру чемпіонату України, який відкривав весняну частину Прем'єр-ліги.

Ще рік тому цей матч був би центральним у турі, але взимку харківська команда повністю оновила склад, плюс кілька гравців основи не приїхали в Києві, в результаті зі стартового складу Металіста лише Осман і Бойчук раніше грали в основному складі команди Рахаєва.

Враховуючи незіграність гравців Металіста багато прогнозували розгром, але перший тайм підопічні Рахаєва вистояли проти більш досвідченого суперника, хоча моментів у киян було достатньо.

У перерві Ребров зарядив гравців і дебют другого тайму був повністю за господарями, і якщо Ярмоленко, Ленс і Мбокані свої моменти не реалізували, то Беланда рахунок відкрив. На 54-й хвилині Ленс з глибини поля закинув м'яч у центр штрафного, звідки Юнес, залишившись без опіки, в падінні пробив точно повз Погорілого.

Після забитого голу Динамо заспокоїлося і знову пішла неспішна гра з контролем м'яча від Динамо, як у першому таймі.

Динамо не нагнітало обстановку біля воріт суперника, але створювало моменти і один з таких на 79-й хвилині перетворився на гол. Буяльський здійснив ривок в чужу штрафну, Ярмоленко віддав йому відмінний пас, який Віталій холоднокровно і втілив у гол.

Таким чином, Динамо здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:0, зберігши перевагу в чемпіонській гонці над Шахтарем і Дніпром.

Динамо - Металіст 3:0

Голи: Беланда, 52, Буяльський, 79, Чумак, 90+5

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо з розгромної перемоги розпочинає весняну частину Прем'єр-ліги