Шахтар виграв свій перший матч в 1/4 фіналу Кубка України

Sport bigmir,  4 березня 2015, 21:30
0
311
Шахтар зробив крок назустріч півфіналу Кубка України

У середу, 4 березня, донецький Шахтар у рамках першого матчу 1/4 фіналу Кубка України обіграв Металіст з рахунком 2:0.

Подробиці і трансляція матчу: Металіст - Шахтар 0:2 трансляція матчу 1/4 фіналу Кубка України

Відкрити рахунок в матчі, який проводився у Львові, Шахтарю вдалося досить швидко. Вже на 4-й хвилині Даріо Срна з правого флангу подав зі штрафного, Кучер набіг на ближню штангу і головою зрізав м'яч у ворота!

Шахтар продовжував тиснути і мав кілька шансів, щоб подвоїти рахунок, але Погорілий після пропущеного гола був дуже надійний. Металісту вдалося знайти свою гру ближче до середини першого тайму. Гості частіше контратакували і неодноразово турбували Сарнавського. Небезпечно пробивали Бобко і Каяду, але пробити воротаря Шахтаря не зуміли.

Донецький клуб атакував частіше і гостріше, але до перерви рахунок так і не подвоїв. Часті підключення до атаки захисників Ісмаїлі і Ракицького також не допомогли Шахтарю зняти питання про переможця в першому таймі.

Після перерви малюнок гри не змінився, а гірникам знову вдалося забити відносно швидкий гол. На 54-й хвилині атака за участю Срни і Нема завершилася прострілом у штрафний майданчик, де Гладкий розпорядився м'ячем правильно і відправив снаряд у сітку воріт Погорілого.

Після цього обидві команди неодноразово могли порадувати вболівальників забитими м'ячами, але рахунок так і не змінився. У Металіста головною дійовою особою був Каяду, що не раз і не два виникав в небезпечній близькості від воріт донеччан.

У Шахтаря найбільш небезпечний момент упустив Дуглас Коста, коли пробивав після кутового і змусив проявити свою воротарську майстерність Погорілого.

Таким чином, донецький клуб виграв з рахунком 2:0 і перед матчем-відповіддю має непогану перевагу. Гра у відповідь відбудеться 4 квітня.

Металіст - Шахтар 0:2

Голи: Кучер, 5, Гладкий, 54

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар виграв свій перший матч в 1/4 фіналу Кубка України