Головний тренер Динамо: Непросто грати в трьох турнірах одним складом

Sport bigmir,  4 березня 2015, 21:35
0
338
Сергій Ребров: Перший тайм ми зіграли гідно

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував перший матч 1/4 Кубка України проти Зорі.

"Я думаю, був хороший матч. Багато моментів. Ми виграли перший тайм. Сподіваюся, на другу гру налаштуємося так само, як і сьогодні. Важливий результат.
Ви бачили, що сьогодні ми зробили ротацію в складі. Все-таки непросто грати в трьох турнірах одним складом. Можу сказати, що хлопці, які вийшли сьогодні, відпрацювали гідно", - сказав Ребров.
За словами наставника Динамо, в першому таймі його підопічні виглядали краще, ніж у другому через те, що Зоря додала після пропущених м'ячів.
"Просто Зоря грала досить активно після того, як пропустила два м'ячі. Луганчани пішли вперед і пресингували.
Не так просто на такому полі, як сьогодні, комбінувати. Радий, що витримали цей темп. Так, пропустили, але підкреслю, що перший тайм зіграли гідно. На нас ще чекає повторна гра", - зазначив Ребров.
Нагадаємо, що перший чвертьфінальний матч Кубка України Зоря – Динамо завершився перемогою киян з рахунком 2:1.
За матеріалами: ФК Динамо Киев