Барселона і Атлетік зійдуться у фіналі Кубка Іспанії

0
222
Барселона зіграє у фіналі Кубка Іспанії

Каталонці в півфіналі були сильнішими Вільярреала, Атлетик - Еспаньола.

За великим рахунком, перший поєдинок півфіналу Кубка Короля залишив не так уже й багато інтриги на матч зустріч. Щоб пройти у фінал кастельонцям належало або перемагати 2: 0, або вигравати з розгромним рахунком. Сценарії, прямо скажемо, не найочевидніші.

Однак Марселіно чітко дав зрозуміти, що збирається поборотися за успіх. Наставник Вільярреала цілком свідомо випустив мало резервний склад на Сантьяго Бернабеу декілька днів раніше, щоб поберегти основу для Барси. До слова, навіть ослаблений підбір виконавців кастельонцев зумів взяти нічию в гостях у лідера Примери, але зараз мова не про це. На Ель Мадригал сьогодні з перших хвилин вийшли і Вьетто, і Черишев, і Мусаккьо з Віктором Руїсом. Словом, абсолютна основа без всяких застережень.

Яке ж було розчарування місцевих вболівальників, коли вже не третій хвилині Барса відкрила рахунок у матчі, тим самим ліквідувавши можливість появи рахунку 2: 0. Мессі закинув круглого на Неймара, а бразилець елегантно підправив круглого повз Серхіо Асенхо.

На цьому Барса, як здалося, трохи розслабилася, дозволивши пограти супернику. Вільярреал далеко не відразу зумів прийти в себе, витративши якийсь час на відновлення психологічної рівноваги. Все ж, швидкий пропущений гол в матчі, де команді потрібно відіграватися, - дуже серйозний удар. Особливо для молодої команди Марселіно, ще мало бувалої на своєму футбольному шляху.
Тим не менш, ближче до перерви господарі, все ж, налаштувалися на атакуючу гру, і в підсумку домоглися локального успіху. М'яч після навісу Хайме Кости з лівого флангу, перелетівши через Уче і Вьетто, знайшов адресата в особі Джонатана Дос Сантоса. Мексиканець видав найпотужніший удар ногою, не залишивши Тер Штегену ніяких шансів.

Втім, після перерви розвитку інтриги не послідувало. До пори до часу кастельонців ще підтримували відносно високий темп, але після підкату ззаду у виконанні Піни (який ще в першому таймі завдав пошкодження Бускетсу), що спричинило видалення центрхава Вільярреала, швидкість в матчі остаточно впали. Вельми красномовно, що практично відразу Марселіно зняв з гри Черишева, який був найбільш активним цим вечором. Втім, активність Дениса рідко призводила до чогось небезпечного.

Але, звичайно, головним сигналом про завершення зустрічі став ще один гол у ворота Асенхо. Маскерано блискучим пасом вивів Суареса один на один з воротарем Вільярреала. Уругваєць легко виграв дуель у опонента, остаточно закривши всі питання. Барселона останні хвилини спокійно контролювала м'яч, разок навіть ще раз пробивши Асенхо. Практично так само, як і у випадку з першим голом. Але зараз в якості асистента виступив Хаві, навісив на Неймара.

Барселона виходить у фінал Кубка Короля, дата якого проставлена ​​на 30-е травня.

Вільярреал - Барселона 1: 3 (перший матч - 1: 3)
Голи: Джонатан Дос Сантос, 39 - Неймар, 3, 88, Маскерано, 73

Вільярреал: Асенхо, Маріо, Віктор Руїс, Мусаккьо, Хайме Коста, Піна, Трігерос (Мойсес Гомес, 74), Черишев (Кемпбелл, 69), Джонатан, Уче (Джовані, 62), Вьетто

Барселона: Тер Штеген, Монтойя, Піке, Маскерано (Ракітіч, ​​76), Альба, Бускетс (Матьє, 42), Рафінья (Хаві, 65), Іньєста, Неймар, Суарес, Мессі

Попередження: Джонатан, Черишев, Кемпбелл - Піке

Вилучений: Піна, 66

За підсумками першого півфінального поєдинку між цими командами з фаворитом визначитися було досить просто. Еспаньол провів дуже сильний матч на Сан-Мамесі, де господарям лише дивом вдалося уникнути поразки. Тому шанси барселонцев шанувалися, як куди більш високі.

Крім того, у Перекітос в чемпіонаті вже не залишилося ніяких справ, і Серхіо Гонсалес міг собі дозволити цілком відверто випускати резервний склад на матчі Примери, коня сили для зустрічей Кубка. І ніхто, зрозуміло, наставника Еспаньола за це не сварив.

Однак вже перший тайм звітної зустрічі чітко дав зрозуміти, що за промахи в матчі тритижневої давності Еспаньйолу доведеться серйозно заплатити. Після закінчення дюжини хвилин в даній зустрічі Адуріс вивів свою команду вперед, здорово підловивши відскік від Ектора Морено, невдало переривати передачу Де Маркоса. А під кінець першого тайму Ечейта переграв у повітрі Стуані, переправивши м'яч у дальній кут після подачі кутового.

На жаль, в перерві Серхіо Гонсалес не зумів радикальним чином змінити гру своєї команди. У другому таймі зустріч тривала приблизно в тому ж ключі. Атлетик, обзавівшись цілком комфортною перевагою, дозволив собі віддати ініціативу супернику, який, як виявилося, не зовсім знає, що з цієї самої ініціативою робити. Наставник господарів спробував освіжити гру в атаці, випустивши Кайседо, а трохи пізніше додав конструктиву в центрі допомогою виходу Сальви Севільї. Однак належних дивідендів ці заходи не принесли.

У підсумку Атлетик втримав влаштовує результат, зумівши реабілітуватися за вкрай посередню гру в першій зустрічі. Баски виходять у фінал, де їх вже чекає Барселона.

Еспаньол - Атлетик 0: 2 (перший матч - 1: 1)
Голи: Адуріс, 12, Ечейта, 41

Еспаньол: Пау Лопес, Арбіль, Альваро Гонсалес, Морено, Фуентес, Віктор Санчес, Каньяс, Лукас Васкес (Сальва Севілья, 70), Віктор Альварес (Кайседо, 48), Стуані, Серхіо Гарсія

Атлетик: Еррерін (Іраісос, 65), Де Маркос, Гурпегі, Ечейта, Баленсиага, Сан Хосе, Ріко, Іраола, Муніаїн (Беньят, 83), Вільямс (Ляпорт, 89), Адуріс

Попередження: Морено, Каньяс, Стуані, Альваро, Арбіль - Де Маркос