Півзахисник Зорі: Ми грали у другому таймі краще, ніж Динамо

Sport bigmir,  5 березня 2015, 11:29
0
140
Желько Любенович під час матчу з Динамо

Півзахисник луганської Зорі Желько Любенович прокоментував результат першого матчу 1/4 фіналу Кубка України з київським Динамо

"У першому таймі у нас мало що виходило. Суперник набагато краще грав і рухався. Тому динамівці пішли на перерву, ведучи в два м'ячі. Ми в перерві зібралися, помітно додали і нам вдалося забити на початку другого тайму.

Читай також: Ми намагаємося дорости до рівня Динамо - головний тренер Зорі

Можу сказати, що грали у другому таймі краще, ніж Динамо. У нас було достатньо моментів. На жаль, зрівняти рахунок не вдалося. Просто в першому таймі нам потрібно було грати агресивніше і діяти ближче з кожним футболістом.

Попереду нас чекає ще один матч. Ясна річ, що в Києві буде дуже непросто, але потрібно буде там грати так, як учора в другому таймі", - цитує Любеновича прес-служба Зорі.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Динамо виграло у Запоріжжі перший чвертьфінал Кубка України у Зорі з рахунком 2:1.

Дивіться фотогалерею: Мокра перемога: Як Динамо Зорю в Кубку України переграло