Барселона громить Райо Вальєкано і виходить на перше місце

0
243
Мессі оформив хет-трик

У воротах мадридської команди каталонці відзначилися шість разів.

Знаючи про поразку Реала в матчі з Атлетиком, Барселона не дала спуску своєму суперникові і відразу ж почала поєдинок з небезпечних атак.

Перший гол господарі забили вже на шостій хвилині. Луїс Суарес увірвався в штрафну і вразив ціль. Після забитого гола Барселона зменшила оберти і Райо Вальєкано навіть мав кілька можливостей біля воріт каталонців. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою.

Другий тайм також почався з забитого гола. Жерар Піке замкнув подачу з кутового вже на 48-ій хвилині.

Остаточно добило Райо видалення захисника Тіто, який сфолив у штрафному майданчику. Пенальті взявся виконувати Ліонель Мессі, який не забив з першої спроби. Але суддя побачив, що захисники гостей рано вбігли в штрафну і дав перебити пенальті. Вдруге Мессі був уже точний і довів рахунок до розгромного.

У середині другого тайму перевага продовжувала наростати - на 63-ій хвилині Мессі виявився першим на добиванні після удару Суареса. Через п'ять хвилин аргентинець оформляє хет-трик і робить рахунок зовсім непристойним.

Трохи скрасили пігулку для Райо пенальті і видалення Дані Алвеса - Буено з пенальті був точний і розмочив рахунок. Правда, до кінця поєдинку Суарес забив ще один гол з передачі Мессі.

6:1 - впевнена перемога Барси, яка стала одноосібним лідером чемпіонату. Мессі ж став найкращим бомбардиром, випередивши Кріштіану Роналду.

Барселона - Райо Вальєкано 6:1

Суарес, 6, Піке, 48, Мессі, 56 (п), Мессі, 63, Мессі, 68, Суарес, 90 + 1 - Буено, 81 (п).