Sport bigmir,  8 березня 2015, 16:12
0
135
Жуніч забивав і в свої і в чужі ворота

Незважаючи на велику перевагу за ударами і володінням м'ячем, Волинь не змогла здобути перемогу.

Через відхід практично всього основного складу Чорноморець розглядається як одна з найслабших команд чемпіонату. Ось і до звітного матчу в ролі фаворита підходила луцька команда.

Матч розпочався з атак Волині. Тому гол у середині першого тайму був як грім серед ясного неба. Подачу Балашова спробував замкнути Діденко, після удару якого м'яч влучив у Жуніча і влетів у ворота. Чорноморець досить несподівано повів у рахунку і зумів втримати перевагу до перерви.

У другому таймі Волинь мала чимало шансів зрівняти рахунок, один тільки Бікфалві міг забивати 2-3 рази. На це Чорноморець відповів небезпечним ударом Балашова, який не зумів переграти Шуста.

Коли матч уже йшов до свого завершення, на 77-й хвилині Волинь все-таки зрівняла рахунок. Жуніч, після автоголу, відзначився і в чужих воротах, забивши гол після подачі з кутового.

Нічия, яка більше влаштовує Чорноморець. Луцька команда завдала по воротах гостей цілих 28 ударів, на що одесити відповіли чотирма ударами.

Волинь – Чорноморець 1:1