Реал пропустив чотири рази, але пройшов Шальке в Лізі чемпіонів

0
600
Хунтелаар двома голами мало не вибив Реал з Ліги чемпіонів

Мадридський Реал і гельзенкірхенський Шальке видали результативний матч.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Шальке: Трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Перший матч у Німеччині завершився перемогою Реала з рахунком 2:0, тому в матчібільш активно почав Шальке і після декількох небезпечних атак забив. Транквілло Барнетта з правого флангу віддав м'яч у центр штрафного на Фухса, той одним дотиком зупинивм'яч, а іншим точно пробив низом повз Касільяса.

Шальке радів голу недовго - вже через п'ять хвилин рахунок був рівним. Це Роналду перестрибнув захисників у штрафній гостей при подачі зі стандарту і відправив м'яч у сітку.

Шальке не засмутився через пропущений м'яч і продовжив йти вперед, за що був винагороджений в кінцівці тайму. Спершу Варан і Касільяс мало не привезли гол собі, через кілька секунд вже хрестовина прийшла на допомогу Реалу після удару Хунтелара, а в наступній атаці той же Хунтелаар все ж відзначився. Після не складного удару Майєра по центру воріт Касільяс відбив м'яч перед собою, і голландець першим опинився на добиванні.

Але знову як і на початку тайму Реал через п'ять хвилин зрівняв рахунок, і знову зусиллями Роналду, який переправив у ворота м'яч після подачі з флангу Коентрау.

Другий тайм вийшов на диво - команди порадували глядачів відкритим, атакуючим футболом, практично без центру поля. При цьому голів глядачі побачили менше, ніж у першому таймі.

У дебюті другого періоду Бензема, отримавши м'яч у штрафному, обіграв захисника, пішов трохи вбік від голкіпера і закотив м'яч у ворота, але через п'ять хвилин вже Шальке відігрався завдяки шедевру у виконанні Сені, який вийшов на заміну. Після флангової передачі Фухса в центр 19-й номер гостей ударом від лінії штрафного з лівого закрутив м'яч у кут.

Але і це ще не все. На 84-й хвилині Хунтелаар втік від Пепе і увігнав м'яч від поперечини у ворота. Наступний гол Шальке виводив німецьку команду в плей-офф і моменти у гостей, щоб забити п'ятий гол були, але Касільяс ловив м'яч після ударів Сані і Хеведес.

Реал - Шальке 3:4

Голи: Роналду, 25, 45, Бензема, 53 - Фукс, 20, Хунтелаар, 40, 84, Сані, 57