Тренер Реала: Ми заслужили цей свист уболівальників

Sport bigmir,  11 березня 2015, 08:44
0
256
Анчелотті не збирається у відставку

Карло Анчелотті визнав, що в матчі з Шальке його команда зіграла погано, але заявив, що про звільнення не думає.

"Мені дуже шкода, оскільки сьогодні всі бачили, що ми грали погано. Для нашого клубу це недобре. Ми заслужили цей свист вболівальників, і він тільки сильніше нас мотивує. Я досі довіряю цій команді, бо знаю, на що вона здатна. Нам потрібно більше працювати.

Дивись також: Реал - Шальке - 3:4 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Звичайно, такі ігри не любить ніхто. У перерві ми намагалися вирішити проблеми в обороні, оскільки організація гри біля своїх воріт залишала бажати кращого. Ми провалилися у багатьох відношеннях.

Я не думаю про звільнення. Мені потрібно виправляти ситуацію і робити так, щоб команда грала краще, ніж сьогодні. Ми відчували тиск аж до останньої хвилини. Статися могло все що завгодно.

Вирішувати цю проблему повинні тренер і футболісти. Ми втратили впевненість у нашій грі, так само як і власне обличчя. Зараз ми не можемо грати так, як хочемо. Ми професіонали, і я б не сказав, що ми виглядали безглуздо. Ми граємо погано, допускаємо помилки, але ніколи не виглядали безглуздо.

У футболі все змінюється дуже швидко. У грудні такого ніхто й уявити не міг. Вболівальники показали нам свою підтримку, тому що їхній свист повинен нас розбудити. З поверненням Луки Модрича ми стали більше контролювати м'яч. Він пропустив три місяці, але повинен нам здорово допомогти. Він виглядав добре і в майбутньому принесе команді величезну користь, як і Серхіо Рамос", - заявив Анчелотті.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Реал програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шальке з рахунком 3:4, але пройшов до чвертьфіналу.

За матеріалами: uefa.com