Тренер Шальке: Ми не дозволили Реалу диктувати свої умови

Sport bigmir,  11 березня 2015, 08:53
0
172
Ді Матео з Шальке був близький, щоб вибити Реал з Ліги чемпіонів

Роберто Ді Маттео поскаржився на удачу після перемоги Шальке над Реалом в Лізі чемпіонів.

"Ми провели відмінний матч і мріяли про вихід у наступне коло. Ми забили чотири голи Реалу, але для виходу в чвертьфінал цього виявилося недостатньо. Ми раді, але водночас і засмучені. Удача від нас трохи відвернулася - в обох матчах ми влучили у штангу.

Кріштіану Роналду забезпечив Реалу результат в першому матчі і сьогодні зробив те ж саме. Ми змогли ускладнити Реалу життя, атмосфера для нього була непростою. Тим не менш, як і раніше вважаю Анчелотті чудовим тренером світового класу.

Ми не дозволили супернику диктувати свої умови, а грати, перебуваючи під тиском, йому було нелегко. У Реала дуже хороший тренер, який прекрасно знає, що робити.

У нас молода команда, але сьогодні вона віддала боротьбі всі сили, тому ми може бути задоволені собою. Ми забили чотири м'ячі і показали сміливий футбол. Коли грає Реал, всі очікують від нього тільки перемоги. В такому турнірі завжди багато тиску, ну а вболівальники мають право висловлювати свою думку", - сказав після матчу Ді Матео.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Реал програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шальке з рахунком 3:4, але пройшов до чвертьфіналу.

За матеріалами: uefa.com