Капітан Порту потрапив до лікарні під час матчу Ліги чемпіонів

0
582
Данило залишив поле тільки за допомогою лікарів

Данило зіткнувся з воротарем своєї команди Фабіано і знепритомнів.

Капітан португальського Порту Данило був госпіталізований прямо з футбольного поля після зіткнення з партнером із команди під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зі швейцарським Базелем.

Інцидент стався на 17-й хвилині. Данило зіткнувся з воротарем своєї команди Фабіано, отримав удар у скроню і знепритомнів. Захисника прямо зі стадіону відвезла машина швидкої допомоги до лікарні Святого Іоанна.

"Ситуація з Данило була драматичною, але дорогою в лікарню він прийшов до тями. Думаю, з ним все буде добре. Ця перемога також присвячена і йому", - заявив після матчу тренер Порту Хулен Лопетегі.

Пізніше через офіційний твіттер Порту повідомив, що медобстеження Данило показало, що серйозних ушкоджень захисник уникнув.

Додамо, що сам матч завершився перемогою Порту 4:0, яка дозволила португальському клубу пройти в чвертьфінал Ліги чемпіонів.