Sport bigmir,  11 березня 2015, 23:43
0
713
Баварія в більшості крупно обіграла Шахтар

У середу, 11 березня, мюнхенська Баварія, опинившись з 4-ї хвилини зустрічі в більшості, обіграла донецький Шахтар

Баварія не пустила Шахтар в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Німецький клуб володів перевагою протягом усього матчу і закономірно переміг, забивши у ворота "гірників" сім сухих голів.

Втім, результат матчу міг виявитися іншим, якби Олександр Кучер не заробив видалення на третій хвилині, збивши у своєму штрафному Маріо Гетце. Саме після цього порушення форвард Баварії Томас Мюллер почав розгром донецького клубу, реалізувавши пенальті.

Баварія, опинившись у більшості, стала все більше нагнітати обстановку біля воріт Шахтаря і до кінця першого тайму зуміла збільшити рахунок до 2:0. Точним виявився удар Жерома Боатенга на 34-й хвилині.

Набравшись сил, баварці після перерви протягом 10 хвилин зуміли забити два м'ячі. Відзначився Франк Рібері на 49-й і Томас Мюллер на 52-й, який на свій рахунок записав дубль.

Шахтар, програючи з рахунком 0:4, почав щось намагатися придумати в атаці, але у відповідь пропустив ще тричі. На 63-й хвилині Бадштубер після пасу Рафіньї з правого флангу збільшив рахунок до 5:0. Через 10 хвилин Роберт Левандовські, який отримав пас з глибини поля від Швайнштайгера, увірвався в штрафну, і пробив низом повз П'ятова у сітку - 6:0. А жирну крапку в матчі поставив Маріо Гетце, вколотивши сьомий м'яч у цій зустрічі.

Баварія - Шахтар 7:0

Голи: Мюллер (4, 52), Боатенг (32), Рібері (49), Бадштубер (63), Левандовські (74), Гетце (87)