ПСЖ у трилері вириває у Челсі путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  12 березня 2015, 00:25
0
616
Давид Луїс перевів гру в овертайм

Французький ПСЖ, майже 90 хвилин граючи в меншості, зумів домогтися потрібного результату в Лондоні.

Команди почали матч дуже обережно, більше дбаючи про безпеку своїх воріт. У підсумку перший удар по воротах було завдано тільки на 41-й хвилині, коли Оскар зважився на удар з дальньої дистанції.

Головний момент першого тайму трапився на 31-й хвилині, коли арбітр в спірній ситуації видалив з поля червоною карткою форварда ПСЖ Златана Ібрагімовича.

Але варто визнати, що вдесятьох ПСЖ виглядав непогано, причому до подій в кінцівці матчу саме у французів був найнебезпечніший момент, коли в середині другого тайму Кавані вийшов один на один, обіграв Куртуа і пробив з гострого кута у порожні ворота, однак влучив у ближню штангу.

Здавалося, результат протистояння вирішив на 81-й хвилині Кехілл, відправивши м'яч у сітку, але через п'ять хвилин Давид Луїс замкнув навіс Лавессі з кутового і перевів гру в додатковий час, оскільки перша гра також завершилася внічию 1:1.

Граючи в меншості ПСЖ і так було нелегко, а тут у важливий момент підвів капітан Тьяго Мотта, який у своєму штрафному зіграв рукою, а Еден Азар реалізував пенальті на 96-й хвилині, але сам Мотта і виправився на 114-й хвилині, коли замкнув подачу Мотти з кутового.

2:2 - і завдяки двом голам на виїзді ПСЖ отримує путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Челсі - ПСЖ 2:2 (перший матч 1:1)

Голи: Кехілл, 81, Азар, 96 (пен) - Давид Луїс, 86, Тьяго Сілва, 114