Гвардіола: Грати в меншості, звичайно, Шахтарю було важко

Sport bigmir,  12 березня 2015, 08:45
0
388
Пеп Гвардіола

Тренеру Баварії Пепу Гвардіолі сподобалося, як його команда зіграла у матчі-відповіді Ліги чемпіонів.

"Вперше у моїй кар'єрі така важлива гра з п'ятьма нападаючими. Звичайно, у футболі може трапитися все. У Львові ми грали з трьома форвардами. У нас було багато проблем з контролем м'яча. Шахтар відмінно захищав свої ворота. Але сьогодні наша команда дуже добре атакувала. Левандовскі та Гьотце більше діяли з флангів. Мені подобається, коли футболісти демонструють якісну гру один в один. У перші двадцять хвилин Франк проявив себе просто відмінно!

А одинадцять проти десяти - це, звичайно, легко. Роббен отримав пошкодження, але ми продовжували грати відмінно. Контролювали м'яч і домінували протягом усього поєдинку. Ми не давали Шахтарю шансів.

Я зустрічався з ним вже сім раз у своїй кар'єрі. Шахтар демонструє сильний футбол. Це команда з хорошими якостями. Вони дуже швидко атакують. Але грати в меншості, звичайно, Шахтарю було важко. При цьому я можу сказати, що і одинадцяти проти десяти не завжди легко діяти з таким суперником! Але сьогодні ми вирішили цю проблему. На 70 відсотків контролювали м'яч", - зазначив Гвардіола.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.