Кучер: Думаю, ситуація не тягнула на видалення

0
204
Момент із пенальті на перших хвилинах

Захисник Шахтаря Олександр Кучер взяв на себе провину за поразку своєї команди.

"В епізоді з видаленням хотів прокинути м'яч, але не влучив по ньому. Не скажу, що там був якийсь контакт. Маріо Гетце грамотно впав, і суддя призначив одинадцятиметровий. Думаю, ситуація не тягнула на видалення.

Читай також: Луческу: Мене ображає те, що великим командам, як завжди, допомагають

Містер підтримав мене. Спасибі йому. Але це ні в якому разі не знімає з мене відповідальності. Звичайно, важко грати 90 хвилин в меншості проти однієї з найкращих команд світу. Вважаю, що я повністю винен у такому результаті поєдинку", - сказав після матчу Кучер.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.