Томас Мюллер: Шахтар був деморалізований

Sport bigmir,  12 березня 2015, 09:21
0
240
Томас Мюллер в матчі із Шахтарем оформив дубль

Лідер атак мюнхенської Баварії Томас Мюллер прокоментував велику перемогу своєї команди над Шахтарем у матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ

"Після другого і третього пропущеного м'яча їхня ситуація в принципі стала безвихідною. Вони були деморалізовані. Нам було надано багато вільного простору, і ми цим скористалися.

Читай також: З Шахтарем трапилася футбольна ганьба - Даріо Срна

Хід зустрічі був дуже сприятливий для нас. Вже на перших хвилинах ми вийшли вперед, а суперник залишився в меншості. Це був ідеальний початок, але на нього ніхто не сподівався. Атмосфера перед матчем була виразно набагато напруженішою, ніж на ньому самому", - цитує Мюллера прес-служба Баварії.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.