Трапилася футбольна ганьба: Що говорили в Шахтарі після поразки від Баварії

Sport bigmir,  12 березня 2015, 11:00
0
2452
Футболісти Шахтаря прокоментували поразку від Баварії

СПОРТ bigmir)net зібрав коментарі представників донецького Шахтаря після великої поразки від мюнхенської Баварії

Мірча Луческу: "Виправдання нам немає. Але мене ображає те, що великим командам, як завжди, допомагають.

Не думаю, що Баварії потрібна була така допомога вже на другій хвилині. Потрібно подивитися, чи справді там був пенальті. Але червону картку ні в якому разі не можна було давати".

Даріо Срна: "Я вважаю, що там не було червоної картки. Пенальті і жовта. Якщо був пенальті ... Але вже пізно про це говорити.

Дивись також: Видалення Олександра Кучера у матчі Баварія - Шахтар

Ситуація некрасива, але я запевняю всіх уболівальників Шахтаря: ми руки не опустимо, переживемо цей складний період і зробимо все, щоб виправити наші помилки. Зробимо все, щоб фанати пишалися Шахтарем. Наші справжні вболівальники завжди будуть з нами! Просимо ще раз вибачення за цю неприємну поразку".

Тарас Степаненко: "Найгірше, що могло статися, сталося на початку поєдинку. Грати проти Баварії вдесятьох 90 хвилин практично нереально. Тут команди високого європейського рівня ледве біжать повним складом ...

Щоб досягти якогось результату, нам потрібно було не просто 11 футболістів, а щоб кожен на лавці і кожен в країні по телевізору нас підтримував. Було важко".

Олександр Кучер: "Звичайно, важко грати 90 хвилин в меншості проти однієї з найкращих команд світу. Вважаю, що я повністю винен у такому результаті поєдинку".

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.