0
167
Ротань не зіграє в матчі-відповіді з Аяксом

Капітан Дніпра пропустить гру з Аяксом у 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Сьогодні була дуже важка гра. Аякс серйозний суперник, але нам швидко вдалося забити м'яч і далі ми відійшли і діяли на контратаках, могли ще відзначитися. Правда, в кінці першого тайму могли пропустити вужа самі, але підсумковий результат, думаю, справедливий.

За що отримав жовту картку? Якщо чесно, я й сам не зрозумів. Формулювання - за затримку часу, але йшла тільки 50-а хвилина, яка затримка? У перший раз таке в житті зустрічаю і навіть не знаю, що відповісти. Але якщо суддя дав жовту картку, напевно, я неправий. Мирон Маркевич сказав, що не можна отримувати такі образливі картки і я з ним повністю згоден. Але трохи не зрозумів суддю, чому на 50-й хвилині дають затримку. Яка затримка?

Може, ми грали десь жорсткувато, але футбол - це не балет. По-перше, ми розуміємо, куди дійшли, ми голодні до виступу на такому рівні і дуже хочеться перемагати. У кожній грі віддаємося. При цьому віддаємо собі звіт проти кого граємо. Дисципліна, настрій і самовіддача сьогодні були на вищому рівні. Це радує. Може, щось не вийшло, але тут потрібно віддати належне супернику, який добре контролював м'яч ", - розповів Ротань в коментарі каналу 2 + 2.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що дніпропетровський Дніпро обіграв Аякс 1: 0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: На характері: Як Дніпро вдома Аякс переграв