Півзахисник Динамо: У другому таймі нам стало важче грати

Sport bigmir,  13 березня 2015, 12:15
0
186
Віталій Буяльський: Ми хотіли зіграти в свою гру

Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльський прокоментував поразку своєї команди від Евертона у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Ми виходили грати у свій футбол. Можливо, в другому таймі не все виходило. Команда Евертон ще більше додала, нам було важче, неправильно перебудовувалися. Але, думаю, ми ці помилки розберемо", - сказав Буяльський в ефірі каналу Футбол 1.

Читай також: Експерт: Динамо грало "через не можу"

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв у четвер, 12 березня, київське Динамо в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи програло англійському Евертону з рахунком 1:2.

Переможний гол англійці забили з пенальті, який арбітр призначив у ворота "біло-блакитних" після того, як м'яч на 81-й хвилині влучив у руку захисника киян Даніло Сілви.

Дивись також фото з матчу Евертон - Динамо:

Дивіться фотогалерею: Чисто англійське вбивство: Як Динамо в гостях Евертону програло