0
97
Ворскла і Металург Д зіграли внічию

Полтавська команда мала більше можливостей забити, але не зуміла обіграти донеччан.

Полтавська Ворскла і донецький Металург не зуміли визначити переможця у матчі 17-го туру чемпіонату України.

Полтавська команда краще почала поєдинок і на 17-й хвилині відкрила рахунок. Маркоскі перехопив м'яч на чужій половині поля, дійшов до штрафного майданчика і віддав передачу на Шиндера, який спокійно забив м'яч у ворота.

Перед перервою гості отримали нагоду подвоїти перевагу, коли Сімінін заробив пенальті, але Громов не зумів переграти Паньківа.

Розплата за втрачену можливість настала на початку другого тайму. На 51-й хвилині після навісу Морозюка зі штрафного, Нельсон скинув м'яч у воротарський, а Лазіч з кількох метрів переправив м'яч у сітку воріт.

Практично відразу Шиндер мав можливість знову вивести Ворсклу вперед, але з кількох метрів не зумів влучити у ворота.

У підсумку матч так і завершився 1:1 - команди залишилися на своїх місцях у середині турнірної таблиці.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Ворскла і донецький "Металург" зіграли внічию