Розім'ялися перед Евертоном: Динамо забило п'ять м'ячів Іллічівцю

Розім ялися перед Евертоном: Динамо забило п ять м ячів Іллічівцю
Динамо легко розгромило Іллічівець

Київське Динамо впевнено розгромило маріупольський Іллічівець в 17-му турі Прем'єр-ліги.

Сергій Ребров трохи здивував складом, залишивши в запасі Шовковського, Увазі, Риболовлю і Мбокані, тоді як у цьому році вперше в основі вийшов Євген Хачеріді.

Іллічівець непогано почав матч, на рівних діючи перші 10 хвилин, але потім ініціатива повністю перейшла до київського Динамо. Гості майже всім складом відійшли в оборону, а "Динамо" хоч і не мало реальних моментів, але тиснула, створювала напругу і тиск.

У підсумку Іллічівець не витримав тиску, коли на 38-й хвилині Матвєєв зіграв у своїй штрафній рукою, а Ярмоленко впевнено реалізував пенальті.

Після пропущеного м'яча до перерви і початок другого тайму Іллічівець провів активно, але всі потуги зійшли нанівець через моменту на 53-й хвилині, коли Гальчук після удару Сидорчука відбив м'яч на свого захисника Зубкова, від якого той залетів у ворота.

Після цього Іллічівець опустив руки і через десять хвилин Динамо зуміло провести ще одну гольову атаку, яку ударом головою завершив Андрій Ярмоленко.

Продовжив розгром Динамо зусиллями новачків. Спершу активно вийшов на заміну Лукаш Теодорчик пробив з гострого кута під поперечину, а потім Антунеш з-за меж штрафної відправив м'яч у дев'ятку воріт Гальчука.

5:0 - Динамо здобуває легку перемогу і зберігає перевагу над Шахтарем і Дніпром у чемпіонській гонці.

Динамо - Іллічівець 5:0

Голи: Ярмоленко, 37 (пен), 63, Зубков, 53 (а/г), Теодорчик, 80, Антунеш, 83

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Розім'ялися перед Евертоном: Динамо забило п'ять м'ячів Іллічівцю