Наставник Барселони: У нас була величезна кількість гольових моментів

Sport bigmir,  19 березня 2015, 09:05
0
111
Луїс Енріке: Я не насолоджувався матчем

Головний тренер каталонської Барселони Луїс Енріке похвалив команду за ризиковані дії в матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ з Манчестер Сіті

"Це був особливий вечір. Він приніс позитивні емоції нам і нашим уболівальникам. Ми домоглися своєї мети, а рахунок не настільки важливий. У нас була величезна кількість гольових моментів. Ми могли вирішити результат поєдинку задовго то того, як в наші ворота був призначений пенальті. У другому таймі у нас було багато можливостей вразити ціль, але у воротах чудово діяв Джо Харт. Однак все для нас склалося чудово, і тепер ми чекаємо жеребкування. Всі ви й так знаєте, хто такий Лео Мессі. Для мене він вже є частиною футбольної історії. Звичайно, він надзвичайно важливий для команди.

Читай також: Стали відомі всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Ми просили гравців зберігати спокій, але, звичайно, коли вони бачать, що є шанс забити, то йдуть вперед без особливих роздумів. Ми хотіли володіти м'ячем більше і довше, але якщо суперник не дозволяє, тоді потрібно ризикувати і бити по воротах. І я готовий ризикувати так щотижня.

Я не насолоджувався матчем як тренер, тому що наставник завжди повинен прокручувати в голові можливі складнощі і бути до них готовий. Насолоджуюся матчами пізніше, коли їх аналізую. Я не говорив з Хосепом Гвардіолою, але бачив його на трибунах. Не знаю, чи буде у нас можливість поговорити, але повідомленнями напевно обміняємося. Що стосується жеребкування, то в п'ятницю всі дізнаємося", - сказав після матчу з Манчестер Сіті наставник Барселони Луїс Енріке.

Нагадаємо, каталонська Барселона в матчі-відповіді 1/8 фіналу переграла Манчестер Сіті з рахунком 1:0, за сумою двох зустрічей (3:1) вийшла до чвертьфіналу турніру.

Дивись також фото з матчів середи, 18 березня, Ліги чемпіонів:

Дивіться фотогалерею: Розгром від Ювентуса, перемога Барселони: Найкращі кадри матчів дня Ліги чемпіонів

За матеріалами: uefa.com
ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовБарселонаМанчестер СитиЛуис Энрике