Ребров: Могли забити більше, могли і пропустити

Sport bigmir,  20 березня 2015, 08:35
0
305
Ребров хотів би бачити повний стадіон і на матчах чемпіонату України

Наставник Динамо Сергій Ребров після виходу в чвертьфінал Ліги Європи подякував футболістам і вболівальникам.

"Радий за хлопців, вони дійсно подарували свято всій Україні, нікого не залишивши байдужим. Пропустили кілька м'ячів, але, напевно, тим і цікавий футбол. Потрібно подякувати хлопцям, вони віддали всі сили на полі. Сьогодні всі були лідери, взагалі не можу когось виділити. Хачеріді, Драгович, Антунеш, Данило ... Думаю, кожного можна виділяти, не тільки Ярмоленка.

За рахунку 5:1 настала та гра, в якій ми відчуваємо себе комфортно. У нас є швидкісні гравці, і ми це використовуємо. Могли забити більше, могли і пропустити. Добре, що все так закінчилося.

Вважаю Евертон дуже кваліфікованою командою. Те, що вони перебували на 14-му місці в Прем'єр-лізі, ні про що не говорить. І нічого поганого немає, що вони біля наших воріт створювали моменти. Вони програвали, вони йшли вперед.

Чув, яка тиша стала за рахунку 1:1. Добре, що ми забили другий м'яч, відразу всі піднеслися духом. Сподіваюся, наступного разу в такий момент глядачі не впадуть духом, а будуть продовжувати підтримувати футболістів. Їм сто відсотків потрібна ця підтримка.

Насправді дуже приємно бачити повний стадіон. Коли з першої хвилини вболівальники підтримують гравців, а вони дякують за це грою. Такої атмосфери дійсно не було давно. Сподіваюся, вона буде не тільки на іграх Ліги Європи, але і в чемпіонаті України", - зазначив Ребров після матчу.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомив, що київське Динамо з рахунком 5:2 розгромило Евертон і вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Київська феєрія: Як Динамо знищило Евертон на очах Порошенка

За матеріалами: ФК Динамо