Тренер: Дніпру вже все одно, з ким грати далі

Sport bigmir,  20 березня 2015, 08:50
0
606
Іванов зізнався, що після пропущеного гола був спокійний і упевнений, що Дніпро свій гол заб'є

Олександр Іванов, який замінює Мирона Маркевича, зізнався, що був упевнений, що Дніпро заб'є Аяксу.

"Відразу скажу, що востаннє з Мироном Маркевичем ми спілкувалися близько 12 години дня. Визначили останні аспекти гри, складу. А після матчу не можу додзвонитися поки - мабуть, відключив телефон. Під час гри ми не зв'язувалися.

Що стосується епізоду із заміною, то ми обговорювали, чи дограє Коноплянка, планувалася інша заміна, а він в останній момент підняв руку ... Добре, що так вийшло, і ми не встигли зробити заміну. Він сьогодні божевільний обсяг роботи виконав.

Хочете вірте, хочете ні, після пропущеного першого голу був абсолютно спокійний. По-перше, суперник не знав, що Дніпро в єврокубках набагато краще грає на виїзді. Незважаючи на безглуздий гол, я до останнього вірив, що ми повинні забити. Тим більше, що у нас були моменти, були передумови до цього. Суперник великими силами йшов вперед, оголяв тили, звільнялися зони. У нас кваліфікована команда: рано чи пізно повинні були забити.

Важко було, коли вони забили другий гол, я зрозумів, що голландці зараз закинуть свій фірмовий стиль і зіб'ються на навал. Так і сталося. Було б шкода, звичайно, програти такий матч на останніх хвилинах саме через навалу. Цей момент і був найважчим.

Суперник у чвертьфіналі? Чесно кажучи, крім того, що далі пройшло Динамо, поки нічого не знаю. Був сконцентрований на нашій грі. Дніпру вже все одно, з ким грати", - заявив Іванов.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Дніпро в овертаймі програв Аяксу 1:2, але завдяки перемозі вдома 1:0 пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Крок в історію: Як Дніпро в чвертьфінал Ліги Європи пробився

За матеріалами: ФК Днепр