Нападаючий Динамо: У другому таймі нам вже не хотілося, щоб матч закінчувався

Sport bigmir,  20 березня 2015, 09:52
0
260
Теодорчик забив один з п'яти голів Динамо у ворота Евертона

Лукаш Теодорчик висловив сподівання, що він не розчарував Реброва у матчі з Евертоном.

"Про те, що вийду в стартовому складі, дізнався лише на передматчевій настанові. Хоча десь здогадувався і раніше, що так буде. Сподіваюся, що не розчарував тренера, і в наступних матчах теж отримаю час на полі і зможу знову забити і показати свої найкращі якості.

Читай також: Шовковський: Ми були вражені підтримкою наших уболівальників

Не можу сказати, що саме мій гол або якийсь інший був сьогодні найважливішим чи переломним. Кожен гол був важливий, тому що Евертон - сильна команда. Але ми забили йому п'ять разів! Цього достатньо, щоб пройти в чвертьфінал. Це абсолютно заслужено!

Напевно, у другому таймі дійсно нам вже не хотілося, щоб цей матч закінчувався. Але головне, що ми все-таки довели гру до потрібного результату", - заявив Лукаш Теодорчик в інтерв'ю каналу Футбол 2.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомив, що київське Динамо з рахунком 5:2 розгромило Евертон і вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Київська феєрія: Як Динамо знищило Евертон на очах Порошенка