Захисник Дніпра: Добре, що все так закінчилося

Sport bigmir,  20 березня 2015, 10:10
0
138
Чеберячко задоволений виходом своєї команди у чвертьфінал турніру

Захисник Дніпра Євген Чеберячко прокоментував вихід дніпропетровців у чвертьфінал Ліги Європи

"По-моєму, ми повторили клубний рекорд, вийшовши у чвертьфінал Ліги Європи. До цього Дніпро потрапляв у чвертьфінал Кубка чемпіонів, якщо не помиляюся.

Читай також: Наставник Аякса: Ми занадто пізно забили другий гол

Сьогодні був напружений матч. Якби ми самі собі не "привезли" гол в основний час, все добре б закінчилося набагато раніше. Але добре, що все так обернулося.

В епізоді з першим пропущеним голом, напевно Ежідіо, хотів зберегти м'яч, зігравши по-бразильськи, але втратив його, - сказав Чеберячко в інтерв'ю каналу 2+2.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Дніпро в овертаймі програв Аяксу 1:2, але завдяки перемозі вдома 1:0 пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Крок в історію: Як Дніпро в чвертьфінал Ліги Європи пробився