Півзахисник Дніпра: У футболі перемагає той, хто більше хоче

Sport bigmir,  20 березня 2015, 10:27
0
306
Валерій Лучкевич: Присвячуємо перемогу Маркевичу

Півзахисник Дніпра Валерій Лучкевич вважає, що завдяки самовіддачі Дніпро зміг пройти в чвертьфінал Ліги Європи

"Сьогодні було багато боротьби. Це футбол - чоловіча гра. Перемагає в ній той, хто більше хоче. Вважаю, що сьогодні арбітр відпрацював добре.

Читай також: Наставник Аякса: Ми занадто пізно забили другий гол

Якщо говорити про настанову на матч, то настанова була виграти. Тренерами був розроблений план на гру, який ми прагнули втілити в життя. У перерві ними було сказано, що ми все правильно робимо, і щоб у другому таймі ми були такими ж згуртованими.

Звичайно, через відсутність Мирона Маркевича, все сьогодні було трохи по-іншому. Бажаємо йому швидкого одужання і присвячуємо йому сьогоднішній успіх", - сказав після матчу Лучкевич в ефірі 2+2.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Дніпро в овертаймі програв Аяксу 1:2, але завдяки перемозі вдома 1:0 пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

Дивіться фотогалерею: Крок в історію: Як Дніпро в чвертьфінал Ліги Європи пробився