Sport bigmir,  20 березня 2015, 14:57
0
528
Фанати Динамо організували екскурсію для вболівальників Евертона

Напередодні матчу 1/8 фіналу ЛЄ, який відбувся 19 березня в Києві, фан-клуб Динамо організував екскурсію для вболівальників Евертона

Екскурсія розпочалася з Колонади - головного входу на стадіон. Після цього прихильники Евертона змогли побачити пам'ятник Валерію Васильовичу Лобановському і футболістам, які загинули під час Другої світової війни.

Читай також: Нападаючий Динамо: У другому таймі нам вже не хотілося, щоб матч закінчувався

Далі англійці сфотографувалися з кубками в залі Слави Динамо і побачили фотографії різних періодів історії київського клубу.

Також гостей дуже вразила роздягальня стадіону, після якої фанати Евертона змогли подивитися на останній об'єкт екскурсійної програми - колекцію шарфів і прапорів.

Читай також: Шовковський: Ми були вражені підтримкою наших уболівальників

Під час екскурсії англійські вболівальники отримали масу вражень:

"Нам дуже сподобався стадіон, особливо місце, в якому він розташований. Нечасто можна зустріти сучасну футбольну арену, оточену прекрасним парком. Також дуже пізнавально було почути багато цікавих фактів з історії нашого суперника в Лізі Європи", - сказав один з уболівальників Евертона.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомив, що київське Динамо з рахунком 5:2 розгромило Евертон і вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи. При цьому київські вболівальники встановили рекорд відвідуваності в Лізі Європи.

Читай також: Тренер Евертона: Динамо забило кілька видатних голів

Зазначимо, що в чвертьфіналі Ліги Європи кияни зіграють з італійською Фіорентиною.

Дивись як Динамо розгромило Евертон в 1/8 фіналу Ліги Європи:

Дивіться фотогалерею: Київська феєрія: Як Динамо знищило Евертон на очах Порошенка

За матеріалами: ФК Динамо Киев