Гол Тевеса дозволив Ювентусу отримати чергову перемогу в чемпіонаті

Sport bigmir,  22 березня 2015, 19:07
0
118
Карлос Тевес (праворуч) приносить перемогу Туріну

У рамках 28 туру чемпіонату Італії Ювентус вдома мінімально обіграв Дженоа з рахунком 1:0.

З перших хвилин зустрічі Ювентус взявся до облоги воріт Дженоа. Однак половину тайму град атак господарів не давав результату. Майже всі удари туринців летіли повз ворота, а ті, які повинні були потрапити у ворота, відчайдушно блокувалися захисниками гостей. У свою чергу, Дженоа намагалася організовувати контргру, але всі спроби створити небезпеку біля воріт Буффона "перекушували" ще в середині поля.

Єдиний гол був забитий на 26 хвилині зустрічі. Карлос Тевес перед штрафним майданчиком отримав пас від Перейри, просунувся вперед і з гострого кута сильно пробив. М'яч, відскочивши від поперечини, залетів у ворота.

Після цього темп гри помітно спав. Ювентус, володіючи м'ячем, впевнено контролював хід зустрічі. Єдиною яскравою плямою був все той же Тевес. Отримуючи м'яч, аргентинець помітно прискорював гру, постійно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника.

Ситуація на полі не змінилася і після перерви. Ювентус не хотів, Дженоа - не могла. Але навіть за такої млявої гри господарі могли збільшити відрив у рахунку. На 61-й хвилині Перейра заробив пенальті для своєї команди, проте Тевес не зміг оформити дубль, пробивши "з точки" у воротаря.

У підсумку, рахунок матчу так і не змінився.

Після цієї перемоги Ювентус продовжує лідирувати в чемпіонаті Італії, набравши 67 очок в 28 матчах і випереджаючи Рому, яка йде другою, на 17 пунктів.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Гол Тевеса дозволив Ювентусу отримати чергову перемогу в чемпіонаті