Екс-динамівець декласував Баварію в чемпіонаті Німеччини

Sport bigmir,  22 березня 2015, 21:37
0
958
Баварія вдома поступилася Боруссії М.

У матчі 26 туру чемпіонату Німеччини Баварія поступилася менхенгладбахській Борусії з рахунком 2:0

Попередній матч між цими командами закінчився без забитих голів. У цій же зустрічі мюнхенці зазнали поразки. Причому обидва голи забив нападник гостей Рафаель, який раніше грав за київське Динамо.

Вже з самого початку гри Баварія почала атакувати. Особливо дошкуляв захисту Боруссії Роббен. Голандець небезпечно бив по воротах або виконував загострюючу передачу на партнерів. Але на 24 хвилині крайній нападаючий господарів залишив поле через травму. А вже через 2 хвилини Боруссія вийшла вперед.

Гості провели атаку правим флангом, після чого м'яч опинився у Рафаеля. Бразилець пробив прямо в Нойєра, але німець допустив образливу помилку, пропустивши круглого над собою.

Гравці Баварії побігли відіграватися, але так і не змогли створити по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Боруссії.

Після перерви розклад сил на полі не змінився: Баварія багато атакувала, Боруссія - зрідка огризалась. Ближче до кінця зустрічі домінування мюнхенців стало практично тотальним, проте втілити це в голи господарі не змогли.

Замість цього знову забила Боруссія. І знову екс-динамівець Рафаель. На 78-й хвилині гравці гостей втекли в контратаку, Крамер увійшов з м'ячем в штрафну, відпасував на Рафаеля і той з п'яти метрів переправив снаряд у ворота.

Після цього Баварія вже нічого не змогла зробити - рахунок на табло так і не змінився.

Баварія - Боруссія 0:2

Голи: Рафаель, 26, 78

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Екс-динамівець декласував Баварію в чемпіонаті Німеччини