Суперник Дніпра виграв перший трофей у сезоні

Sport bigmir,  22 березня 2015, 22:25
0
224
Брюгге виграв Кубок Бельгії

Бельгійський Брюгге, який є суперником Дніпра в 1/4 фіналу Ліги Європи, завоював Кубок Бельгії, обігравши Андерлехт з рахунком 2:1

Брюгге дуже активно почав матч і вже на 11-й хвилині зустрічі повів у рахунку. Де Суттер потужно пробив у дальній кут після навісної передачі Рафаелова.

Після цього Андерлехт перехопив ініціативу, проте створити серйозний момент біля воріт майбутнього суперник Дніпра не зміг. На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Вже на самому початку другого тайму Брюгге забив знову, проте м'яч не був зарахований. Після розіграшу кутового голкіпер Андерлехта помилився на виході, але рефері вирішив, що в цьому йому допомогли підопічні Прюдомма.

Далі ініціативою володів Андерлехт. Гравці номінальних гостей створили безліч моментів біля воріт Брюгге і під кінець матчу змогли забити.

На 89-й хвилині гри Мітровіч красивим ударом з-за меж штрафного сильно послав м'яч у ближній кут, пробивши воротаря номінальних господарів.

А через три хвилини настала розв'язка. Ліор Рафаелов, забивши останній гол у цій зустрічі, приніс перемогу "господарям".

Таким чином Брюгге, здобувши перемогу в Кубку Бельгії, незадовго до зустрічі з Дніпром завоював перший титул у цьому сезоні.

Брюгге - Андерлехт 2:1

Голи: Том Де Суттер, 12, Ліор Рафаелов, 90+2 - Олександр Мітровіч, 89