Sport bigmir,  22 березня 2015, 22:55
0
182
Роббен вибув на кілька тижнів

Півзахисник Баварії та збірної Голландії Арьєн Роббен отримав траву в матчі 26 туру чемпіонату Німеччини

У рамках 26 туру чемпіонату Німеччини Баварія на своєму полі приймала менхенгладбахську Боруссію. З перших хвилин зустрічі Роббен був дуже активним, постійно загрожуючи воротам гостей. Але вже на 24 хвилині зустрічі півзахисник мюнхенців залишив поле.

Читай також: Зірка Баварії повернулася до тренувань після травми

Як повідомляє офіційний сайт Баварії, у Роббена діагностований розрив черевних м'язів. Орієнтовно, голландець буде поза грою кілька тижнів.

Це означає, що Роббен пропустить не тільки наступний тур чемпіонату Німеччини, а й матчі збірної Голландії в рамках відбору Євро 2016.

Раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч 26 туру чемпіонату Німеччини Баварія - Боруссія М., який відбувся 22 березня, закінчився поразкою господарів з рахунком 2:0.