Суперник Динамо не зміг втримати перемогу у матчі з Удінезе

Sport bigmir,  22 березня 2015, 00:26
0
15
Фіорентина розійшлася миром з Удінезе

У 28 турі чемпіонату Італії Фіорентина, виграючи з ходу зустрічі, розійшлася миром з Удінезе

Рахунок був відкритий вже на 15-й хвилині зустрічі. Після подачі кутового, захисники Фіорентини невміло відбили м'яч прямо на голову Гільєрме. Бразилець відпасував на Ваге, який і "розпечатав" ворота гостей.

Перед самим фінальним свистком Фіорентина зуміла забити. Маріо Гомес отримав м'яч біля самої лицьової лінії, відпасував його на Хоакіна і іспанець без проблем переправив снаряд у ворота Удінезе. Однак арбітр гол не зарахував, справедливо зафіксувавши офсайд Маріо.

А після перерви Фіорентина забила вже в рамках правил. На 50-й хвилині Ілічич, виконуючи штрафний удар, не то подав, не те пробив по воротах. Маріо Гомес вчасно підставив голову, дезорієнтувати воротаря господарів.

Не встигли гравці Удінезе розіграти м'яч, як рахунок став 1:2. Бадель перехопив "круглого" в опорній зоні Удінезе і Ілічич вивів Маріо Гомеса один на один з воротарем. Німцю залишалося тільки ткнути сферу повз воротаря.

Однак перемогти в цьому матчі не судилося нікому. Як і в епізоді з першим голом, дальній закид у штрафну Фіорентини посіяв паніку в захисних редутах гостей. Найбільш спритним виявився Ді Натале, який у витонченому стрибку переправив м'яч на дальню штангу. А там вже набігав Коне, котрий зробив рахунок 2:2. Цей результат і зберігся до кінця поєдинку.

Удінезе - Фіорентина 2:2

Голи: Молла Ваге15, Панайотіс Коне 62 - Маріо Гомес 50, Маріо Гомес 53