Наставник збірної України: Претензій до хлопців у мене немає

Sport bigmir,  28 березня 2015, 07:30
0
125
Михайло Фоменко: Не думаю, що ми сильно погіршили своє становище

Михайло Фоменко після матчу з Іспанією в рамках відбіркового турніру на Євро-2016 зізнався, що шкодує про результат зустрічі.

"Шкодую лише про результат. Претензій до хлопців у мене немає, вони грали і виконали те, що від них вимагалося. Просто не реалізували моменти, яких було створено достатньо для виїзного матчу з Іспанією.

Не думаю, що ми сильно погіршили своє становище. Тим більше що Македонія і Білорусь зіграли сьогодні так, як нас влаштовує. Ми не дуже сильно відстаємо в турнірній таблиці від Іспанії. При цьому нас чекає ще домашня гра. Тому ще нічого не втрачено – вся боротьба попереду.

У другому таймі ми перебудувалися. У першому таймі ми відбирали м'яч на своїй половині поля, і у нас було не так багато атак швидких, а після перерви рахунок змусив нас змінити тактику і відбирати м'яч на половині суперника. Кілька разів після таких відборів ми мали хороші можливості зрівняти рахунок", - цитує головного тренера збірної України сайт UEFA.

Нагадаємо, матч 5-го туру групового раунду відбору на Євро-2016 Іспанія – Україна закінчився з рахунком 1:0.

Дивіться фотогалерею: Не вистачило удачі: Як збірна України мінімально поступилася Іспанії