Збірну Росії можуть покарати трьома домашніми матчами без глядачів

Sport bigmir,  31 березня 2015, 13:15
0
473
Збірна Росії ризикує зіграти три матчі без глядачів

UEFA може покарати збірну Росії трьома домашніми матчами без глядачів за поведінку вболівальників під час матчу відбору Євро-2016

Збірна Росії може позбутися підтримки вболівальників на найближчі три домашні матчі. Виною тому поведінка російських уболівальників у матчі групового раунду відбору Євро-2016 з командою Чорногорії, який відбувся 27 березня в Подгориці. Вболівальники кидали на поле фаєри, спалили, за словами чорногорських уболівальників, прапор НАТО, а також розмістили на своїй трибуні прапор ДНР, який раніше заборонили вивішувати європейські чиновники.

Читай також: Поліція Чорногорії завела кримінальну справу на фаната, який кинув фаєр в голкіпера збірної Росії

Усе це призвело до того, що 30 березня UEFA відкрив дисциплінарну справу щодо Російського футбольного союзу.

Зазначимо, що збірна Росії і так перебуває на "випробувальному терміні" після матчу Євро-2012 з командою Чехії (4:1). Тоді російські фанати розмістили на стадіоні банера образливого характеру, а також кидали на поле фаєри. За ці дії UEFA покарав РФС на 120 тисяч євро, а також умовним зняттям очок. На цей раз санкції можуть мати більш жорсткий характер. Передбачається, що простим зняттям очок і накладенням штрафу справа не обмежиться. За інформацією російської преси, збірній Росії загрожує покарання у вигляді трьох домашніх матчів без глядачів.

Нагадаємо, що з трибун збірної Чорногорії на початку зустрічі в голкіпера збірної Росії Ігоря Акінфєєва був кинутий фаєр, через що матч був перерваний на 35 хвилин. Для збірної Чорногорії також загрожують санкції у вигляді технічної поразки з рахунком (0:3) і дискваліфікація домашнього стадіону.