Sport bigmir,  31 березня 2015, 17:30
0
235
Збірні Росії та Чорногорії можуть понести покарання за банера своїх уболівальників

Рішення щодо перерваного матчу відбору на Євро-2016 в Подгориці буде детально вивчено.

До російського футбольного союзу надійшов лист із Дисциплінарного комітету UEFA. У документі йдеться про початок розслідування подій за участю російських уболівальників на грі Чорногорія - Росія 27 березня 2015, зафіксованих у рапорті делегата матчу.

Повідомляється, що всі необхідні матеріали в Ньоні будуть збирати до 14.00 7 квітня. Дата самого засідання буде названа пізніше.

Нагадаємо, що з трибун збірної Чорногорії на початку зустрічі в голкіпера збірної Росії Ігоря Акінфєєва був кинутий фаєр, через що матч був перерваний на 35 хвилин.

Для збірної Чорногорії загрожують санкції у вигляді технічної поразки з рахунком (0: 3) і дискваліфікація домашнього стадіону. Тоді як збірна Росії може позбутися підтримки вболівальників на найближчі три домашні матчі.