Збірні Італії та Англії зіграли внічию у товариському матчі

Sport bigmir,  1 квітня 2015, 00:33
0
99
Андрос Таунсенд врятував Англію від поразки в Турині

31 березня збірні Італії та Англії в товариському матчі в Турині, зіграли внічию - 1:1.

Італійці відпочатку зустрічі виглядали краще. Небезпечно пробивав Пароло, ледь не замкнув простріл Едер, але рахунок відкрити підопічним Конте ніяк не вдавалося. Англійці атакували рідше, але не менш небезпечно. Так, після удару головою Делфа у поперечину влучив Уолкотт. У такій грі гол рано чи пізно мав трапитися. На 29-й хвилині К'єлліні пішов від Джонса, закинув м'яч на ближню штангу, звідки Пелле кивком голови перевів снаряд у дальній кут – 1: 0.

Гол Пелле вибив з ритму англійців, а травма Смоллінга незадовго до перерви посилила ситуацію. У другому таймі підопічні Ходжсона додали в напористості. Буффону все частіше доводилося вступати у гру. Ожив Кейн, у першому таймі практично непомітний, частіше став турбувати захист Італії Руні. Прекрасно увійшли у гру Уокер, Каррік і Таунсенд. Саме останній і став героєм зустрічі для англійців. Перед чужою штрафною він підхопив м'яч, трохи вибрав собі позицію, а потім потужно пробив у лівий кут. Як  не тягнувся Буффон, дістати цей м'яч він вже не зміг.

У кінцівці зустрічі Антонеллі міг вирвати для Італії перемогу, але м'яч після його удару чиркнув штангу і відлетів за межі поля.

Італія - ​​Англія - ​​1:1

Голи: Пелле, 29 (1:0), Таунсенд, 79 (1:1)