Ярмоленко: Розслабилися, повірили у перемогу і пропустили

Sport bigmir,  1 квітня 2015, 08:49
0
313
Ярмоленко забив, але цього для перемоги виявилося замало

Автор м'яча у ворота Латвії Андрій Ярмоленко розповів, чому Україна втратила перемогу.

"Не вдалося забити другий м'яч. В кінці розслабилися, повірили в перемогу і пропустили. А ви хотіли, щоб ми їх 5:0 обіграли? Вони з чехами 1:1 зіграли, Чехія теж непогана команда. Просто потрібно свої моменти реалізовувати і не доводити до того, щоб все вирішувалося в кінцівці.

Як ми могли недооцінити Латвію, якщо у нас була купа моментів? Просто не вдавалося забити м'яч - це так. Але я вважаю, що і в першому, і в другому таймах ми повністю перегравали їх, тому ні про яку недооцінку не може йтися. Футбол тим і цікавий, що команда може всю гру оборонятися, а в кінцівці забити м'яч. Звичайно, зіпсували настрій і собі, і вболівальникам. Хотілося порадувати їх перемогою, але не вийшло.

Не вистачило концентрації, наприкінці пропустили. Звичайно, потрібно, в першу чергу, реалізовувати свої моменти. Думаю, просто не вистачило концентрації. Думали, що 1:0 і вже закінчили. Але, як кажуть, потрібно грати до останніх хвилин, до фінального свистка", - заявив Андрій Ярмоленко в програмі Футбол LIVE на каналі Футбол 2.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що збірна України на останніх хвилинах упустила перемогу над збірною Латвії.