Андрій Воробей: Вірю, що збірна України вийде на Євро-2016

Sport bigmir,  1 квітня 2015, 17:58
0
101

Колишній форвард Шахтаря і збірної України Андрій Воробей прокоментував нічийний результат матчу команди зі збірною Латвії

"Я, як фахівець і вболівальник, хотів би, щоб збірна України обіграла цю команду. Але я розумію, що потрібно було, в першу чергу, показати гру, а не результат. Україна показала хорошу гру, але результат не по грі. Не реалізували багато моментів, а в кінці втратили концентрацію й пропустили гол.

Читай також: Повинні були вигравати у Латвії мінімум 4: 0 - Олег Гусєв

Як завжди, в матчах з такими командами, коли наша збірна 80 хвилин сиділа на воротах латишів, підвела реалізація. Була купа моментів біля Ярмоленко, Тимощука, Безуса. Мали забити як мінімум ще один гол.

Як на мене, в матчі з Латвією треба було дати шанс іншим футболістам. Тому ж Малиновському дати побільше пограти, я був упевнений, що з перших хвилин вийде Рибалка. Того ж Олійника перевірити. Тобто ті гравці, у яких було мало ігрового часу. Але тренер вирішив так, це його думка.

Дивись також: Україна - Латвія: Як вболівальники співали хіт про Путіна

Який урок після нічиєї з Латвією? Що можна розслаблятися навіть з такими суперниками, як Латвія. Зараз всі вміють грати у футбол. Неважливо, який у тебе рейтинг. Потрібно було забити, а в кінці не пропустити.

Вірю, що ми вийдемо на Євро-2016. Ще все попереду. Наші суперники ще будуть зустрічатися між собою. Якщо ми виграємо всі ігри, як в тому році, якщо буде таким же фініш, то тоді ми вийдемо з групи навіть, можливо, з першого місця", - сказав Воробей в інтерв'ю телеканалу Футболу 1.

Нагадаємо, товариський матч Україна - Латвія, який відбувся 31 березня, закінчився з рахунком 1: 1.

Дивіться фотогалерею: Згаяне щастя: Як Україна перемогу над Латвією не втримала