Динамо здобуває суху перемогу над Чорноморцем

Sport bigmir,  4 квітня 2015, 19:09
0
141
Динамо легко переграє Чорноморця

Лідер чемпіонату України в Києві переграв одеську команду завдяки двом голам у другому таймі.

Подробиці онлайн матчу: Чорноморець - Динамо Київ: Трансляція матчу чемпіонату України

Київське Динамо в матчі 18-го туру Прем'єр-ліги спокійно обіграло одеський Чорноморець 2: 0.

У першому таймі, незважаючи на тотальну перевагу Динамо у володінні м'ячем, команди обійшлися практично без моментів, але відразу з початком другого тайму Ярмоленко вивів Гусєва на побачення з Мартищуком і ветеран Динамо відправив м'яч у сітку.

Динамо продовжило контролювати гру і на 76-й м'яч ще раз побував у воротах Чорноморця - Лукаш Теодорчик першим опинився на м'ячі, після того як Мартищук відбив удар Віда.

Після цього матчу в активі киян, що лідирують у чемпіонаті, стало 48 очок. Чорноморець займає 10-е місце з 17-ма очками.

Чорноморець - Динамо 0: 2

Голи: Гусєв, 49, Туодорчік, 76