Дубль Селезньова і гол Коноплянки принесли Дніпру перемогу над Ворсклою

Sport bigmir,  4 квітня 2015, 19:49
0
175
Дніпро в гостях обіграв Ворсклу

Дніпропетровський Дніпро обіграв полтавську Ворсклу в рамках 18-го туру чемпіонату України.

Вже на другій хвилині матчу дніпропетровці відкрили рахунок. Євген Коноплянка прострілив з флангу, а його тезка Селезньов переправив м'яч у ворота. Проте гравці Дніпра недовго насолоджувалися перевагою.

На 13-й хвилині зустрічі Ворскла зрівняла рахунок на табло. Громов подав низом з лівого флангу, а Турсунов, який чомусь залишився зовсім один, точно пробив низом у дальній кут.

Після цього обидві команди гостро атакували. У Ворскли особливо активним був Громов, а Дніпро запам'ятався небезпечними моментами після розіграшів "стандартів", один з яких і дозволив гостям вийти вперед.

Сталося це вже під кінець першого тайму. Після чергового розіграшу кутового біля воріт Ворскли захисники господарів винесли м'яч прямо на Ротаня, який зробив повторний закид у штрафну на Лео Матоса. Бразилець грамотно скинув сферу на Селезньова, а Євгену залишалося тільки пробити повз воротаря.

У другій половині зустрічі Ворскла спробувала знову зрівняти рахунок, але змінити цифри на табло було призначено дніпропетровцям.

На 90 + 6 Євген Коноплянка зробив рахунок 1: 3 - майже з нульового кута переправив м'яч під поперечину воріт Ворскли.

Таким чином, Дніпро вийшов на друге місце в турнірній таблиці, на одне очко обігравши донецький Шахтар, який зіграє свій матч завтра.