Ювентус розгромив Фіорентину і вийшов у фінал Кубка Італії

Sport bigmir,  8 квітня 2015, 00:50
0
382
Ювентус переміг Фіорентину у відповідному матчі Кубка Італії

У вівторок, 7 квітня, туринський Ювентус з рахунком 3:0 розгромив Фіорентину в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Італії

Подробиці і трансляція матчу: Фіорентина - Ювентус 0:3 трансляція 1/2 фіналу Кубка Італії.

Обидві команди обійшлися без "розвідки боєм", активно почавши поєдинок. Небезпечні моменти біля воріт Ювентуса швидко змінювалися контратаками туринців. Такі "гойдалки" тривали не довго: вже на 21-й хвилині матчу Ювентус відкрив рахунок.

Клаудіо Маркізіо за допомогою високого пресингу видряпав м'яч у захисника "фіалок" і подав у штрафну суперника, де Матрі спокійно переправив сферу у ворота.

Після пропущеного м'яча Фіорентина спробувала відігратися, провівши кілька небезпечних атак. Особливо активним був Салах, однак сьогодні єгиптянинові не судилося відзначитися.

А під кінець першого тайму Ювентус подвоїв свою перевагу. На 44-й хвилині все той же Мората обіграв захисника Фіорентини і сильно пробив по воротах. Голкіпер господарів відбив м'яч, але прямо на набігаючого Перейру, який зробив рахунок на табло 0:2.

З перших хвилин другого тайму Фіорентина пішла вперед, але захисники "Юве" діяли без помилок. А відбившись, туринці довели рахунок до розгромного. Маркізіо подав з кутового на ближню штангу, де ніким не прикритий Бонуччі ногою переправив м'яч у сітку воріт господарів.

Після цього на полі було багато боротьби, але мало конструктивних дій. Фіорентина намагалася забити хоча б "гол престижу", проте захисники Ювентуса грамотно використовували тактику "дрібного фолу", збиваючи темп гри.

А незадовго до фінального свистка туринці залишилися вдесятьох. Альваро Мората грубо збив Діаманті, за що справедливо отримав пряму червону картку. Але навіть це не допомогло Фіорентині "розмочити" рахунок, котрий після фінального свистка так і залишився 0:3.

Ювентус пройшов у фінал Кубка Італії. Суперник "Старої синьйори" визначиться 8 квітня в протистоянні Наполі і римського Лаціо.

Фіорентина - Ювентус 0:3

Голи: Мората, 21, Перейра, 44, Бонуччі, 59