Динамо в Києві обіграло Зорю і вийшло в 1/2 фіналу Кубка України

Sport bigmir,  8 квітня 2015, 20:50
0
570
Лукаш Теодорчик відзначився голом у воротах Зорі

Київське Динамо не зазнало проблем в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України з Зорею, обігравши в рідних стінах луганську команду

Подробиці і трансляція матчу: Динамо Київ - Зоря 2: 0 трансляція матчу 1/4 фіналу Кубка України

У середу, 8 квітня, київське Динамо впевнено в рідних стінах переграло луганську Зорю в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України, і за сумою двох зустрічей (4: 1) вийшло в півфінал турніру.

Підопічні Сергія Реброва, заволодівши ініціативою в матчі зі старту поєдинку, створили по-справжньому перший гольовий момент лише на 32-й хвилині, який закінчився голом. Після розіграшу кутового на лівому фланзі м'яч опинився у Юнес Беланда, який красивим ударом з кута штрафного відправив снаряд точно під поперечину.

На 39-й хвилині Зоря могла зрівняти рахунок. Але Малиновський із забійної позиції пробив повз ворота після пасу Тотовицького з флангу.

Через три хвилини Динамо збільшило рахунок до 2: 0. Останній гол у поєдинку забив Лукаш Теодорчик, який головою замкнув передачу Бетао з флангу.

У перерві головний тренер Зорі Юрій Вернидуб зробив подвійну заміну, випустивши на поле свіжих Білого і Караваєва замість Хомченовського і Пилявського. Але вони не змогли змінити ситуацію на полі - Динамо і далі більше контролювало м'яч.

Другий тайм запам'ятався великою кількістю фолів з боку обох команд і гольовими моментами у Зорі. На 57-й хвилині Тотовицький мав прекрасну можливість вийти 1 на 1 з голкіпером, але зважився на удар з-за меж штрафного, після чого м'яч полетів повз ворота.

А на 83-й хвилині Малишев, отримавши м'яч в районі 11-метрової позначки, також пробив мимо. Підсумковий рахунок зустрічі 2: 0 і Динамо за сумою двох матчів (4: 1) йде далі.

Динамо - Зоря 2: 0

Голи: Теодорчик (32), Беланда (42)