Шахтар без проблем проходить у півфінал Кубка України

0
216
Луїс Адріано забив переможний гол у ворота Металіста

Команда Луческу у матчі мінімально обіграла Металіст.

Подробиці і онлайн матчу: Шахтар - Металіст: Трансляція матчу 1/4 фіналу Кубка України

Після поразки в першому матчі 0: 2 головний тренер Металіста з основним складом вирішив залишитися в Харкові, щоб підготуватися до матчу чемпіонату з Дніпром, а ось до Львова на матч з Шахтарем відправився молодіжний склад.

Можливо, це позначилося на грі "гірників", який грали основним складом і часто піжонилися і куражилися, намагаючись завести м'яч у ворота. Але навіть настільки розслаблений Шахтар створив у першому таймі більше 10 моментів, але переграти Сидоренко до перерви не зумів.

Мабуть, отримавши порцію критики від Мірчі Луческу в роздягальні, вже перший момент Шахтаря в другому таймі завершився голом. Коста змістився в центр і знайшов у штрафному Шевчука, В'ячеслав побачив у протилежному куті воріт Адріано і точно передав, а Луїс спокійно переправив м'яч у сітку.

Після цього Шахтар ще більше зменшив темп, фактично зупинившись, тоді як Металіст і не думав йти вперед. Моменти біля Шахтаря ще були. Так, двічі після удара Срни і Бернарда зі штрафного за Металіст зіграв каркас воріт, також у штангу під кінець матчу пробив Марлос після сольного проходу. Але рахунок на табло так і не змінився.

У підсумку 1: 0 у цьому матчі і 3: 0 за підсумками двоматчевого протистояння на користь Шахтаря, який склав компанію донецькому Олімпіку і київським Динамо в півфіналі Кубка України.

Шахтар - Металіст 1: 0 (перший матч 2: 0)

Гол: Луїс Адріано, 49