Юнаки Шахтаря потрапили у фінал Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  10 квітня 2015, 16:41
0
363
Шахтар вийшов у фінал Юнацької Ліги чемпіонів УЄФА

10 квітня в Португалії відбувся півфінальний поєдинок Юнацької Ліги чемпіонів UEFA.

У ньому зустрілися молодіжні команди Шахтаря й Андерлехту.

З перших хвилин зустрічі було видно бажання команд зберегти свої ворота в недоторканності. Суперники довго розігрували м'яч, іноді обережно йдучи вперед малими силами.

У "гірників" особливо активним був Боярчук, а у бельгійців – Арон Лейя-Ісека, який до звітного поєдинку мав у своєму активі 9 голів у турнірі.

Однак у першій половині зустрічі відзначитися не змогла жодна з команд.

У другому таймі гра пожвавішала. Багато в чому цьому посприяв швидкий гол Андерлехту.

На 55-й хвилині Самюель Бастьєн зробив подачу з кутового на ближню штангу, і ні ким не прикритий Самі Бурар зробив рахунок 1:0.

Після цього небезпечних моментів стало значно більше. Шахтар, якому потрібно було відіграватися, пішов вперед, а Андерлехт отримав необхідний простір для контратак.

А потім стався ключовий епізод матчу. На 63-й хвилині замість Штандера на поле вийшов Віктор Коваленко – півзахисник, який уже встиг дебютувати в "дорослій" команді Шахтаря.

Вже через 13 хвилин після своєї появи на полі Віктор зрівняв рахунок. Андрій Борячук дезорієнтував захисника бельгійців, дотепно пропустивши пас з глибини поля на Коваленка. А Віктор спокійно вразив ворота суперника.

На 80-й хвилині Шахтар вийшов уперед. Все той самий Коваленко передачею вивів на побачення з воротарем Арендарука і той спокійно зробив рахунок 2:1 на користь донеччан.

А через сім хвилин рахунок став 3:1. Коваленко, отримавши м'яч у чужій штрафній, спочатку пробив у захисника Андерлехту, а потім, вигравши відскік, зробив дубль.

Після цієї тріумфальної перемоги Шахтар U-19 вийшов у фінал Юнацької Ліги чемпіонів UEFA, де зустрінеться з переможцем протистояння молодіжних команд італійської Роми і лондонського Челсі.

Андерлехт U-19 – Шахтар U-19  1:3

Голи: Бурар, 55, – Коваленко, 76, 87, Арендарук, 80