Донецький Металург здобув вольову перемогу над Олімпіком

Sport bigmir,  11 квітня 2015, 16:49
0
65
Жуніор Мораес оформив дубль у матчі з Олімпіком

Донецький Металург в матчі 19-го туру чемпіонату України в дербі переграв Олімпік з рахунком 4:2.

Рахунок у поєдинку відкрили гості. На 31-й хвилині швидка атака Олімпіка увінчалася прострілом Іси Шерифа на Кирила Дорошенка, який вразив ворота Юрія Паньківа.

Відігратися Металург зумів уже після перерви. Жуніор Мораес реалізував пенальті за фол Тищенко на Соболя, а В'ячеслав Чечер незабаром ударом головою вивів свою команду вперед. Мораес потужним ударом зняв питання про переможця, а під завісу зустрічі до розгромного рахунок довів Макрідіс, який опинився в потрібному місці після вибивання Гришка.

Гості зуміли відквитати один гол зусиллями Іси Шерифа, але більшого добитися їм не дозволив свисток арбітра.

Завдяки цій перемозі Металург (22 очки) порівнявся з Олімпіком в турнірній таблиці і ділить з земляками 8-9 сходинку.

Металург Д - Олімпік 4:2

Голи: Мораес, 55 (з пенальті), 63, Чечер, 59, Макрідіс, 90 - Дорошенко, 31, Шериф, 90+3

Металург Д: Паньків, Насонов, Чечер, Барановський, Соболь, Прийма, Макрідіс, Нельсон (Федотов, 75), Алешандре (Нойок, 89), Морозюк (Габріел, 84), Мораес

Олімпік: Литовка, Доронін (Тищенко, 46), Гришко, Дитятьєв, Іванов, Огиря, Дорошенко (Лебідь, 70), Драченко, Шериф, Моха, Ситник (Лисенко, 64)

Попередження: Дитятьєв, Дорошенко, Лисенко, Тищенко

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донецький Металург здобув вольову перемогу над Олімпіком