Sport bigmir,  11 квітня 2015, 19:08
0
333
Шахтар обіграв Чорноморець з рахунком 5:0

У суботу, 11 квітня, донецький Шахтар у матчі 19-го туру чемпіонату України обіграв одеський Чорноморець з рахунком 5:0

Подробиці і трансляція матчу: Шахтар - Чорноморець 5:0 трансляція матчу чемпіонату України

Шахтар зі старту поєдинку заволодів ініціативою в матчі з Чорноморцем. Але в першому таймі "гірники" не змогли пробити оборону суперника, який всім складом стояв у своїй штрафній. Не допомогло підопічним Мірчі Луческу і вилучення у складі "моряків" - на 30-й хвилині зустрічі Ярослав Олійник за грубий фол проти Ісмаїлі отримав пряму червону картку.

У другому таймі Шахтар картинка гри не змінилася: Шахтар більше атакував, а Чорноморець відсиджувався всім складом в своїй штрафній. Але на 61-й хвилині Дуглас Коста зумів розпечатати ворота суперника, потужно пробивши низом зі штрафного. Після забитого м'яча на полі з'явився Луіс Адріано, який за відведений йому час зумів відзначитися дублем і двома гольовими передачами.

На 71-й хвилині Адріано після прострілу з флангу від Срни одним дотиком переправив м'яч у ворота, а вже на 76-й асистував Тарасу Степаненко, коли той забивав з лінії штрафного Чорноморця. Ну а другий гол бразилець Шахтаря забив на 80-й хвилині після пасу Бернарда.

Жирну крапку в розгромі команди з Одеси поставив Тайсон, який після пасу Луїса Адріано забив м'яч у порожні ворота. Шахтар розгромив у Львові Чорноморець з рахунком 5:0.

Шахтар - Чорноморець 5:0

Голи: Коста (61), Адріано (71, 80), Степаненко (76), Тайсон (90+4)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар розгромив Чорноморець