Суперник Дніпра в Лізі Європи програв у національному чемпіонаті

Sport bigmir,  12 квітня 2015, 10:58
0
139
Кортрейк - Брюгге 2: 0

Бельгійський Брюгге, з яким Дніпро гратиме у чвертьфіналі Ліги Європи, в чемпіонаті Бельгії поступився Кортрейку з рахунком 2:0.

Кортрейк активніше почав матч, створюючи моменти біля воріт гостей. Вже на 4-й хвилині господарі отримали право на пенальті, яке реалізував де Смет.

Однак навіть після цього захисникам Брюгге не полегшало. Шквал атак на ворота Райана завершився чудовим голом Капоне, який сильним ударом із-за меж штрафного майданчика збільшив перевагу господарів.

А трохи пізніше рахунок і зовсім міг стати непристойним, проте все той же Райан кілька разів врятував гостей від голу.

У другому таймі Брюгге пішов вперед, створивши кілька хороших моментів біля воріт Кортрейка, проте не зміг забити навіть гол престижу. А в кінці гри гравці Кортрейка знову пішли вперед, але рахунок на табло так і залишився 2: 0.

Після цього матчу Брюгге залишився на першому місці в чемпіонаті, але вже в неділю свій матч грає Андерлехт, який у разі перемоги може зайняти верхню сходинку турнірної таблиці.

Голи: де Смет, 4 (пен.), Капон, 18