Sport bigmir,  12 квітня 2015, 19:33
0
1305
Желько Любенович врятував Зорю від поразки в матчі з Динамо

12 квітня в Києві в рамках 19-го туру чемпіонату України Динамо зіграло з Зорею внічию - 2: 2.

Подробиці і трансляція матчу: Динамо - Зоря 2: 2 трансляція матчу чемпіонату України

Перед стартом поєдинку мало хто міг засумніватися в легкій перемозі киян, які, мало того що мають куди більш сильний склад, так ще й грають удома. Тим переконливіше стало це припущення, коли вже на 3-й хвилині Кравець після прострілу Сілви відправив м'яч у сітку воріт Зорі - 1: 0. Спроби динамівців збільшити рахунок не увінчалися успіхом, а ось луганчани не розгубилися і зуміли досить швидко відновити рівновагу.

Допоміг їм у цьому Беланда, завалив Ліпартію в штрафний, і суддя, який призначив за цей фол пенальті. Рибка вгадав напрямок, але впоратися з ударом Пилявського не зміг - 1: 1.

Після цього Динамо контролювало хід гри, але повернути перевагу зуміло не відразу. Лише на 35-й хвилині чудово виконаний Андрієм Ярмоленко штрафний дозволив господарям зробити рахунок 2: 2. Саме при такому положенні справ команди і вирушили до роздягальні.

У другому таймі домінування Динамо не викликало питань, але в голи не виливалося. Моменти були Буяльського та Кравця, але на місці був голкіпер луганчан. Юрій Вернидуб, в свою чергу, вгадав із заміною, випустивши Желько Любеновича. Серб вийшов на поле на 60-й хвилині, а вже на 68-й скористався помилкою оборони Динамо і в падінні вразив ворота Рибки.

У час, що залишився, у Динамо було більше шансів, щоб вирвати перемогу, але цього не сталося. Вперше з 9 листопада кияни втрачають очки. Відрив від Шахтаря тепер становить 5 очок.

Динамо - Зоря - 2: 2

Голи: Кравець, 5 (1: 0), Пилявський, 9 - з пенальті (1: 1), Рибалка, 35 (2: 1), Любенович, 68 (2: 2)