Тренер Зорі: Десь нам не пощастило, десь Динамо

0
160
Юрій Вернидуб радий грою команди проти Динамо

Юрій Вернидуб впевнений, що матчі з Динамо для гравців Зорі будуть корисні.

"Якщо коротко, по матчу: я думаю, всім сподобалося, хороша, бойова гра. У першому таймі дуже швидко пропустили - не можна так грати, особливо проти Ярмоленка. Хороший гол Києва. Ми не зупинилися, зібралися, зрівняли шанси.

Далі Київ тримав гру під контролем, ми мало володіли м'ячем, оборонялися, непогано виходили в атаку. Пропустили зі стандарту - прекрасний гол від Рибалки. У перерві сказав хлопцям, що нічого не втрачено. Сказав, що треба додати в русі і почати пресингувати. Забили, але у Динамо було кілька моментів - Сантіні показав майстерність. Йому не щастить в іграх з Динамо, але його сейви в другому таймі - це його клас. Я в ньому не сумнівався. Хороші заміни зробили, своєчасні.

Читай також: Ребров: В окремих моментах зіграли огидно в обороні

Десь нам не пощастило, десь Динамо. Головне, що виглядали гідно, не били м'яч, куди попало. Хлопці на правильному шляху, не зупиняються, коли програють. У хлопців з'являється бійцівських дух.

Не хочу ображати інші клуби, але Динамо - гранд. Тому ми виходили з величезним бажанням, ми хотіли відчути різницю між нами. Той же Ярмоленко проти Каменюки, Гусєв проти Гордієнко - з цих моментів і складається зростання наших гравців. Хотілося б ще частіше грати. У Кубку поступилися, звичайно, але не можу сказати, що погано грали. Постараємося розібратися в сьогоднішніх помилках, зробимо висновки.

У Динамо сьогодні вийшов оптимальний склад: Антунеш, Буяльський, Ярмоленко, Гусєв - я це говорив хлопцям ще перед матчем. Наша команда від таких матчів буде тільки додавати. Я думаю, що, якщо ми з нашими грандами можемо грати на рівних, то і в Лізі Європи зможемо пройти далі, ніж в цьому сезоні. Дуже сподіваюся, що зуміємо виконати завдання і потрапити в п'ятірку ", - сказав після матчу з Динамо Юрій Вернидуб.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Динамо зіграло внічию з луганською Зорею з рахунком 2: 2.

За матеріалами: football.ua